Contact

Voorzitter

Iris de Jong

e-mailadres: voorzitter@vja.nu

 

 

 

 

 

Secretaris

Evianne van der Kruk

e-mailadres: secretaris@vja.nu

 

 

 

 

 

Penningmeester

Erwin van Breugel

e-mailadres: penningmeester@vja.nu

 

 

 

 

 

 

Bestuurslid Organisatie

Anneloes van der Ree

e-mailadres: organisatie@vja.nu

 

 

 

 

 

Bestuurslid Politieke en Maatschappelijke zaken

Bernard Smals

e-mailadres: maatschappelijkezaken@vja.nu

 

 

 

 

 

Bestuurslid Communicatie

Nancy de Groot

e-mailadres: communicatie@vja.nu

 

 

 

 

 

Bestuurslid Specialisme

Linda van den Goor

e-mailadres: specialisme@vja.nu

 

 

 

 

 

 

Algemeen postadres:
Vereniging van Jonge Apothekers
Postbus 927
2501 CX Den Haag

Voor algemene vragen over de VJA:
info@vja.nu

Voor contact over de website:
communicatie@vja.nu