Contact

 

Voorzitter 

Nitika Chouhan

e-mailadres: voorzitter@vja.nu

 

Secretaris

Joeri Arkink

e-mailadres: secretaris@vja.nu

 

Penningmeester

Iris Zuydgeest

e-mailadres: penningmeester@vja.nu

Bestuurslid Organisatie

Cleo Chung

e-mailadres: organisatie@vja.nu

Bestuurslid Politieke en Maatschappelijke zaken

Cindy Hoonhout

e-mailadres: maatschappelijkezaken@vja.nu

Bestuurslid Communicatie

Yvette Nusse

e-mailadres: communicatie@vja.nu

Bestuurslid Specialisme

Marleen van Brussel

e-mailadres: specialisme@vja.nu

Algemeen postadres:

Vereniging van Jonge Apothekers
Postbus 927
2501 CX Den Haag

Voor algemene vragen over de VJA:

info@vja.nu

Voor contact over de website:

communicatie@vja.nu